Prijeđi na informacije o proizvodu
1 od 3

Woodward 8200-1300 digitalni regulator brzine na zalihi

14 na zalihi
  • Manufacturer: Woodward
  • Product No.: 8200-1300
  • Country of origin: Proizvedeno u SAD-u
  • Product Type: Digitalni regulator brzine
  • Condition: Potpuno nov
  • Payment: T/T, Western Union
  • Weight: 1.0 kg
  • Dimensions: 229mm x 178mm x 45mm
  • Shipping port: Xiamen
  • Warranty: 12 mjeseci
  • Opis
  • Reviews
  • Dostava i plaćanje

Pregled

Regulator Woodward 8200-1300 digitalni je regulator brzine visokih performansi, namijenjen parnim turbinama u industrijskim primjenama. Dio je serije 505 te nudi pouzdanost, fleksibilnost i napredne značajke.

Ključne značajke

  • Inteligentni upravljački algoritmi: 8200-1300 upotrebljava napredne algoritme za iznimno odbacivanje opterećenja i preciznu regulaciju brzine.
  • Višestruki rasponi za izbjegavanje kritičnih brzina: Uključuje tri prilagodljiva raspona za izbjegavanje kritičnih brzina radi sigurnog rada tijekom pokretanja i ubrzavanja turbine.
  • Detekcija i alarm reverzibilne vrtnje: Ova značajka otkriva vrtnju u suprotnom smjeru i aktivira alarm, čime sprječava oštećenje turbine.
  • Usklađenost s EMC standardima: Ispunjava stroge standarde elektromagnetske kompatibilnosti i osigurava pouzdan rad u zahtjevnim industrijskim okruženjima.
  • Širok raspon ulaza i izlaza: Svestrana I/O konfiguracija regulatora omogućuje prilagodbu specifičnim potrebama primjene.
  • Napredna dijagnostika: Sveobuhvatni dijagnostički alati pomažu pri otklanjanju kvarova i zadacima održavanja.

Primjene

  • Parne turbine: Prvenstveno upravlja parnim turbinama u proizvodnji električne energije, industrijskim procesima i pomorskim primjenama.
  • Ostala rotacijska oprema: Njegova fleksibilnost omogućuje mu upravljanje drugim vrstama rotacijske opreme.

O nama

Vaši upiti, naš prioritet: Bilo da tražite pojašnjenja ili imate pitanja, mi smo vaš pouzdan partner. Slobodno nam se obratite i očekujte brze odgovore.

Naše obećanje jednakih cijena: Ako drugdje pronađete sličnu ponudu po nižoj cijeni, budite bez brige. Ili ćemo izjednačiti cijenu ili nadmašiti vaša očekivanja dodatnim popustom.

Više od proizvoda: Rezervni dijelovi imaju ključnu ulogu i tu smo da vam pomognemo. Obavijestite nas o svojim potrebama i pružit ćemo vam punu podršku.

Očekujemo vaš upit: Vaš je interes svjetionik našeg iščekivanja. Povežite se s nama putem:

E-pošta: sales6@5gplc.com Radno vrijeme: 24/7 Adresa: br. 601, Hongwen Liuli, okrug Siming, Xiamen, Kina

Više proizvoda Woodward

Woodward 8200-226
Woodward 9907-167
Woodward 5464-658
Woodward 9907-028
Woodward 9907-164
Woodward 9907-827
Woodward 5466-352
Woodward 5501-381
Woodward 8200-177
Woodward 5466-1049
Woodward 5437-523
Woodward 8200-1205

Plaćanje: T/T, Western Union.

Luka otpreme: Xiamen.

Rok isporuke: Obično 1–3 radna dana nakon potvrde plaćanja (ovisno o zalihi).

Isporuka diljem svijeta: Industrijske dijelove za automatizaciju šaljemo kupcima diljem svijeta. Trošak prijevoza navodi se u vašem zahtjevu za ponudu.

Često postavljana pitanja

Česta pitanja o ponudama, dostavi, jamstvu i povratima

Na stranici proizvoda kliknite Zatražite ponudu i pošaljite nam broj dijela, potrebnu količinu i odredišnu zemlju. Naš prodajni tim odgovorit će vam s informacijama o trenutačnoj dostupnosti, cijeni i procijenjenom roku isporuke.

Artikli koji su na zalihi obično se pripremaju nakon plaćanja i potvrde narudžbe. Većina narudžbi šalje se iz našeg skladišta u Kini, iako se mjesto slanja može razlikovati ovisno o trenutačnim zalihama.

Da. Šaljemo dijelove za industrijsku automatizaciju kupcima diljem svijeta. Troškovi dostave i vrijeme isporuke ovise o odredištu, težini paketa, veličini proizvoda i lokalnim uvoznim zahtjevima.

Najčešće upotrebljavamo DHL, FedEx, UPS i druge međunarodne kurirske službe. Prijevoznik se može odabrati prema odredištu, brzini dostave, veličini pošiljke i zahtjevima kupca.

Naši su proizvodi općenito pokriveni 12-mjesečnim jamstvom. Proizvodi koji ispunjavaju uvjete mogu se također vratiti u skladu s našom 30-dnevnom politikom povrata novca. Obratite se našem timu prije vraćanja bilo kojeg artikla kako biste potvrdili primjenjive uvjete i upute za povrat.

Products FAQs

Možda će vam se također svidjeti