Prijeđi na informacije o proizvodu
1 od 1

WOODWARD 8235-639 elektronički aktuator zaklopke

18 na zalihi
  • Manufacturer: Woodward
  • Product No.: 8235-639
  • Country of origin: Proizvedeno u SAD-u
  • Product Type: Elektronički aktuator zaklopke
  • Condition: Potpuno nov
  • Payment: T/T, Western Union
  • Weight: 0.907 kg
  • Dimensions: 11.2 cm x 10 cm x 13 cm
  • Shipping port: Xiamen
  • Warranty: 12 mjeseci
  • Opis
  • Reviews
  • Dostava i plaćanje

Pregled

Woodward 8235-639 elektronički je aktuator gasa posebno dizajniran za CNG i LNG motore. Služi kao OEM dio za primjene u teškim uvjetima rada, poput kamiona i autobusa.

Tehničke specifikacije

  • Vrsta: Elektronički aktuator gasa
  • Kompatibilnost s motorima: CNG i LNG motori, koji se najčešće ugrađuju u kamione, autobuse i vozila za teške uvjete rada.
  • Zahtjevi napajanja: Obično radi na napajanju od 12 V ili 24 V.
  • Raspon radne temperature: -40°C do +125°C, što osigurava pouzdan rad u ekstremnim uvjetima.
  • Vrijeme odziva: Brz odziv, kraći od 100 milisekundi za podešavanje gasa.
  • Izlazni okretni moment: Omogućuje okretni moment do 8 Nm, dovoljan za precizno upravljanje gasom.
  • Trajnost: Izrađeno za izdržavanje vibracija, udaraca i korozivnih okruženja.
  • Dimenzije za ugradnju: Standardizirane za kompatibilnost s OEM postavkama; jednostavna integracija s postojećim sklopovima motora.
  • Upravljačko sučelje: Kompatibilno s analognim ili digitalnim upravljačkim modulima motora (ECM).
  • Komunikacijski protokoli: Podržava CAN (Controller Area Network) kada su potrebne napredne upravljačke funkcije.
  • Brtvljenje: Zaštita od prašine i vode prema standardu IP67, prikladno za zahtjevne uvjete.

O nama

Vaša pitanja, naš prioritet: Bilo da trebate pojašnjenja ili imate pitanja, mi smo vaš pouzdani partner. Obratite nam se s povjerenjem i očekujte brze odgovore.

Naše obećanje jednakih cijena: Ako drugdje naiđete na sličnu ponudu po nižoj cijeni, budite bez brige. Ili ćemo izjednačiti cijenu ili nadmašiti vaša očekivanja dodatnim popustom.

Više od proizvoda: Rezervni dijelovi imaju ključnu ulogu i ovdje smo da vam pomognemo. Obavijestite nas o svojim potrebama i pružit ćemo vam svesrdnu podršku.

Očekujemo vaš upit: Vaš interes pokretač je našeg iščekivanja. Povežite se s nama putem:

E-pošta: sales6@5gplc.com Radno vrijeme: 24/7 Adresa: No.601, Hongwen Liuli, četvrt Siming, Xiamen, Kina

Više zaliha proizvoda Woodward

Woodward 8200-226
Woodward 9907-167
Woodward 5464-658
Woodward 9907-028
Woodward 9907-164
Woodward 9907-827
Woodward 5466-352
Woodward 5501-381
Woodward 8200-177
Woodward 5466-1049
Woodward 5437-523
Woodward 8200-1205

Plaćanje: T/T, Western Union.

Luka otpreme: Xiamen.

Rok isporuke: Obično 1–3 radna dana nakon potvrde plaćanja (ovisno o zalihi).

Isporuka diljem svijeta: Industrijske dijelove za automatizaciju šaljemo kupcima diljem svijeta. Trošak prijevoza navodi se u vašem zahtjevu za ponudu.

Često postavljana pitanja

Česta pitanja o ponudama, dostavi, jamstvu i povratima

Na stranici proizvoda kliknite Zatražite ponudu i pošaljite nam broj dijela, potrebnu količinu i odredišnu zemlju. Naš prodajni tim odgovorit će vam s informacijama o trenutačnoj dostupnosti, cijeni i procijenjenom roku isporuke.

Artikli koji su na zalihi obično se pripremaju nakon plaćanja i potvrde narudžbe. Većina narudžbi šalje se iz našeg skladišta u Kini, iako se mjesto slanja može razlikovati ovisno o trenutačnim zalihama.

Da. Šaljemo dijelove za industrijsku automatizaciju kupcima diljem svijeta. Troškovi dostave i vrijeme isporuke ovise o odredištu, težini paketa, veličini proizvoda i lokalnim uvoznim zahtjevima.

Najčešće upotrebljavamo DHL, FedEx, UPS i druge međunarodne kurirske službe. Prijevoznik se može odabrati prema odredištu, brzini dostave, veličini pošiljke i zahtjevima kupca.

Naši su proizvodi općenito pokriveni 12-mjesečnim jamstvom. Proizvodi koji ispunjavaju uvjete mogu se također vratiti u skladu s našom 30-dnevnom politikom povrata novca. Obratite se našem timu prije vraćanja bilo kojeg artikla kako biste potvrdili primjenjive uvjete i upute za povrat.

Products FAQs

Možda će vam se također svidjeti