Prijeđi na informacije o proizvodu
1 od 1

Woodward 9907-165 digitalni regulator potpuno nov na zalihi

14 na zalihi
  • Manufacturer: Woodward
  • Product No.: 9907-165
  • Country of origin: Proizvedeno u SAD-u
  • Product Type: Digitalni regulator
  • Condition: Potpuno nov
  • Payment: T/T, Western Union
  • Weight: 0.953 kg
  • Dimensions: 14 x 11.4 x 8.9 cm
  • Shipping port: Xiamen
  • Warranty: 12 mjeseci
  • Opis
  • Reviews
  • Dostava i plaćanje

Pregled

Woodward 9907-165 digitalni je regulator optimiziran za parne turbine koje zahtijevaju reguliranu ekstrakciju ili regulaciju tlaka dovoda. Pripada seriji Woodward 505E i uključuje digitalni daljinski završni upravljač za napredne performanse.

Ključne značajke i specifikacije

  • Dizajnirano za: parne turbine s reguliranom ekstrakcijom ili regulacijom tlaka dovoda
  • Dio: serije regulatora Woodward 505E
  • Značajke: digitalni daljinski završni upravljač

Ulazi

  • 16 kontaktnih ulaza: 4 namjenska, 12 programibilnih
  • 6 programibilnih strujnih ulaza: raspon 4–20 mA

Funkcija

Woodward 9907-165 upravlja parnim turbinama reguliranjem ekstrakcije i dovoda pare u turbinu.

Prednosti

  • Precizna regulacija brzine osigurava pouzdan rad turbine.
  • Fleksibilna konfiguracija podržava različite postavke turbina.
  • Omogućuje dosljedne i pouzdane performanse u različitim upravljačkim sustavima.

O nama

Vaša pitanja naš su prioritet: Bilo da tražite pojašnjenja ili imate pitanja, mi smo vaš predani partner. Obratite nam se s povjerenjem i očekujte brze odgovore.

Naše obećanje o cjenovnom paritetu: Ako drugdje pronađete slične proizvode po nižim cijenama, budite bez brige. Uskladit ćemo cijenu ili nadmašiti vaša očekivanja dodatnim popustom.

Više od proizvoda: Rezervni dijelovi imaju ključnu ulogu i tu smo da vam pomognemo. Obavijestite nas o svojim potrebama i pružit ćemo vam punu podršku.

Očekujemo vaš upit: Vaš interes naš je putokaz. Obratite nam se putem:

E-pošta: sales6@5gplc.com Radno vrijeme: 24/7 Adresa: br. 601, Hongwen Liuli, okrug Siming, Xiamen, Kina

Više proizvoda Woodward

Woodward 8200-226
Woodward 9907-167
Woodward 5464-658
Woodward 9907-028
Woodward 9907-164
Woodward 9907-827
Woodward 5466-352
Woodward 5501-381
Woodward 8200-177
Woodward 5466-1049
Woodward 5437-523
Woodward 8200-1205

Plaćanje: T/T, Western Union.

Luka otpreme: Xiamen.

Rok isporuke: Obično 1–3 radna dana nakon potvrde plaćanja (ovisno o zalihi).

Isporuka diljem svijeta: Industrijske dijelove za automatizaciju šaljemo kupcima diljem svijeta. Trošak prijevoza navodi se u vašem zahtjevu za ponudu.

Često postavljana pitanja

Česta pitanja o ponudama, dostavi, jamstvu i povratima

Na stranici proizvoda kliknite Zatražite ponudu i pošaljite nam broj dijela, potrebnu količinu i odredišnu zemlju. Naš prodajni tim odgovorit će vam s informacijama o trenutačnoj dostupnosti, cijeni i procijenjenom roku isporuke.

Artikli koji su na zalihi obično se pripremaju nakon plaćanja i potvrde narudžbe. Većina narudžbi šalje se iz našeg skladišta u Kini, iako se mjesto slanja može razlikovati ovisno o trenutačnim zalihama.

Da. Šaljemo dijelove za industrijsku automatizaciju kupcima diljem svijeta. Troškovi dostave i vrijeme isporuke ovise o odredištu, težini paketa, veličini proizvoda i lokalnim uvoznim zahtjevima.

Najčešće upotrebljavamo DHL, FedEx, UPS i druge međunarodne kurirske službe. Prijevoznik se može odabrati prema odredištu, brzini dostave, veličini pošiljke i zahtjevima kupca.

Naši su proizvodi općenito pokriveni 12-mjesečnim jamstvom. Proizvodi koji ispunjavaju uvjete mogu se također vratiti u skladu s našom 30-dnevnom politikom povrata novca. Obratite se našem timu prije vraćanja bilo kojeg artikla kako biste potvrdili primjenjive uvjete i upute za povrat.

Products FAQs

Možda će vam se također svidjeti