Lompat ke maklumat produk
1 daripada 1

Woodward 2301A/9905-020 Unit Kawalan Elektronik Termaju

19 dalam stok
  • Manufacturer: Woodward
  • Product No.: 2301A/9905-020
  • Country of origin: Dibuat di Amerika Syarikat
  • Product Type: Unit Kawalan Elektronik Termaju
  • Condition: Serba Baharu
  • Payment: T/T, Western Union
  • Weight: 0.953 kg
  • Dimensions: 544 mm x 572 mm x 322 mm
  • Shipping port: Xiamen
  • Warranty: 12 bulan
  • Penerangan
  • Reviews
  • Penghantaran & Pembayaran

Gambaran Keseluruhan

2301A/9905-020 Woodward ialah unit kawalan elektronik canggih. Ia mengkhusus dalam aplikasi perkongsian beban voltan rendah dan kawalan kelajuan. Unit ini memainkan peranan penting dalam sistem perindustrian dan komersial yang memerlukan pengawalan tepat bagi berbilang enjin atau pam.

Ciri Utama dan Manfaat

  • Perkongsian Beban: Unit ini memastikan beberapa penggerak utama berkongsi beban secara sama rata. Pengoptimuman ini meningkatkan kecekapan dan mengurangkan kehausan.
  • Kawalan Kelajuan: Ia mengekalkan kelajuan output yang konsisten, walaupun keadaan beban berubah.
  • Kebolehpercayaan: 2301A/9905-020 dapat bertahan dalam persekitaran industri yang mencabar. Ia memberikan perkhidmatan yang boleh dipercayai selama bertahun-tahun.
  • Fleksibiliti: Pengguna boleh mengkonfigurasikannya untuk memenuhi pelbagai keperluan aplikasi.
  • Kemudahan Penggunaan: Antara muka yang mesra pengguna dan dokumentasi yang jelas memudahkan persediaan serta operasi.

Spesifikasi Teknikal

  • Nombor Bahagian: 9905-020
  • Siri: 2301A
  • Bekalan Kuasa: 20-40 VDC
  • Arus Penggerak: 0-200 mA
  • Penggerakan: Tindakan Hadapan
  • Jenis Penggerak: Penggerak Tunggal
  • Suhu Operasi: -40 hingga +85 °C (-40 hingga +185 °F)
  • Dimensi: 15.25 in W x 7.125 in H x 2.5 in D
  • Berat: 3 paun 14 auns
  • Piawaian: <= 15 W
  • Julat Kelajuan: 2K-6K Hz FWD SINGLE 200 mAPT: 90-240 VAC

Aplikasi

  • Penjanaan Kuasa: Gunakannya untuk perkongsian beban dan kawalan kelajuan dalam berbilang penjana di loji kuasa.
  • Pam: Menyegerakkan dan mengawal berbilang pam di loji rawatan air dan kilang penapisan minyak.
  • Pemampat: Menyelaras operasi berbilang pemampat dalam sistem penyaman udara dan penyejukan.

Tentang Kami

Pertanyaan Anda, Keutamaan Kami: Sama ada anda memerlukan penjelasan atau mempunyai pertanyaan, kami ialah rakan kongsi anda yang berdedikasi. Hubungi kami dengan yakin dan harapkan respons segera.

Jaminan Kesamaan Harga Kami: Jika anda menemui tawaran serupa pada harga yang lebih rendah di tempat lain, jangan risau. Kami akan menyamai harga tersebut atau melebihi jangkaan anda dengan memberikan diskaun tambahan.

Melangkaui Produk: Alat ganti memainkan peranan penting, dan kami sedia membantu. Maklumkan keperluan anda kepada kami, dan kami akan memberikan sokongan sepenuhnya.

Menanti Pertanyaan Anda: Minat anda ialah suar penantian kami. Hubungi kami melalui:

E-mel: sales6@5gplc.com Waktu Perniagaan: 24/7 Alamat: No.601, Hongwen Liuli, Daerah Siming, Xiamen, China

Lebih banyak stok Woodward

Woodward 8200-226
Woodward 9907-167
Woodward 5464-658
Woodward 9907-028
Woodward 9907-164
Woodward 9907-827
Woodward 5466-352
Woodward 5501-381
Woodward 8200-177
Woodward 5466-1049
Woodward 5437-523
Woodward 8200-1205

Pembayaran: T/T, Western Union.

Pelabuhan penghantaran: Xiamen.

Tempoh penghantaran: Biasanya 1–3 hari bekerja selepas pengesahan pembayaran (tertakluk pada stok).

Penghantaran ke seluruh dunia: Kami menghantar alat ganti automasi industri kepada pelanggan di seluruh dunia. Kos penghantaran akan disebut harga bersama RFQ anda.

Soalan Lazim

Soalan lazim tentang sebut harga, penghantaran, waranti dan pemulangan

Klik Minta Sebut Harga pada halaman produk dan hantar nombor bahagian, kuantiti yang diperlukan serta negara destinasi kepada kami. Pasukan jualan kami akan membalas dengan ketersediaan semasa, harga dan anggaran masa penghantaran.

Item dalam stok biasanya disediakan selepas pembayaran dan pengesahan pesanan. Kebanyakan pesanan dihantar dari gudang kami di China, walaupun lokasi penghantaran mungkin berbeza bergantung pada stok semasa.

Ya. Kami menghantar komponen automasi industri kepada pelanggan di seluruh dunia. Kos penghantaran dan masa transit bergantung pada destinasi, berat bungkusan, saiz produk dan keperluan import tempatan.

Kami biasanya menggunakan DHL, FedEx, UPS dan perkhidmatan kurier antarabangsa yang lain. Syarikat pengangkutan boleh dipilih berdasarkan destinasi, kelajuan penghantaran, saiz kiriman dan keperluan pelanggan.

Produk kami secara amnya dilindungi oleh waranti 12 bulan. Produk yang layak juga boleh dipulangkan di bawah polisi bayaran balik 30 hari kami. Sila hubungi pasukan kami sebelum memulangkan mana-mana item untuk mengesahkan terma yang berkenaan dan arahan pemulangan.

Products FAQs

Anda mungkin juga suka