Lompat ke maklumat produk
1 daripada 1

Pengawal Digital Woodward 5405-818 Baharu Dalam Stok

Stok terhad: tinggal 10 lagi
  • Manufacturer: Woodward
  • Product No.: 5405-818
  • Country of origin: Dibuat di Amerika Syarikat
  • Product Type: Pengawal Digital
  • Condition: Serba Baharu
  • Payment: T/T, Western Union
  • Weight: 2.1 kg
  • Dimensions: 191 x 202 x 135 mm
  • Shipping port: Xiamen
  • Warranty: 12 bulan
  • Penerangan
  • Reviews
  • Penghantaran & Pembayaran

Gambaran Keseluruhan

Gabenor Digital Woodward 5405-818 memainkan peranan penting dalam sistem kawalan turbin. Ia memastikan kawalan kelajuan dan beban yang tepat untuk pelbagai turbin, sekali gus meningkatkan prestasi dan kecekapan.

Ciri-ciri Utama

  • Kawalan Digital: 5405-818 menggunakan teknologi digital untuk meningkatkan ketepatan dan kepekaan tindak balas.
  • Julat Kelajuan Luas: Ia mengurus kelajuan turbin dengan berkesan merentasi julat yang luas dan sesuai untuk pelbagai aplikasi.
  • Perkongsian Beban: Dalam persediaan berbilang unit, gabenor membolehkan perkongsian beban yang tepat antara turbin untuk mengoptimumkan kecekapan.
  • Algoritma Lanjutan: Algoritma canggih memastikan kawalan yang stabil walaupun dalam keadaan mencabar.
  • Pemantauan Jauh: Pengendali boleh menjejaki prestasi dan menyelesaikan masalah dengan cekap melalui diagnostik jauh.
  • Penyesuaian: 5405-818 membolehkan penyesuaian mengikut keperluan aplikasi tertentu, dengan menyediakan penyelesaian yang disesuaikan.

Aplikasi

  • Turbin Stim: Gabenor ini digunakan secara meluas dalam turbin stim untuk penjanaan kuasa dan industri pemprosesan.
  • Turbin Gas: Ia mengawal turbin gas dengan berkesan di loji janakuasa dan dalam pengeluaran minyak.
  • Turbin Hidro: 5405-818 mengawal aliran air dan output kuasa dalam sistem turbin hidro.

Manfaat

  • Kecekapan Dipertingkatkan: Kawalan tepat mengoptimumkan penggunaan bahan api dan mengurangkan pelepasan.
  • Kebolehpercayaan Dipertingkatkan: Reka bentuknya yang kukuh dan algoritma lanjutan memastikan operasi yang boleh dipercayai.
  • Fleksibiliti Lebih Tinggi: Gabenor ini mudah disepadukan ke dalam pelbagai sistem kawalan turbin.
  • Penyelenggaraan Lebih Mudah: Pemantauan jauh memudahkan tugas penyelenggaraan dan meminimumkan masa henti.
  • Penjimatan Kos: Kecekapan yang dipertingkatkan dan kos penyelenggaraan yang dikurangkan membawa kepada penjimatan yang ketara.

Maklumat Tambahan

  • Pengilang: Woodward Inc.
  • Nombor Bahagian: 5405-818
  • Jenis Produk: Gabenor Digital
  • Aplikasi: Turbin Stim, Turbin Gas, Turbin Hidro
  • Ciri-ciri: Kawalan Digital, Julat Kelajuan Luas, Perkongsian Beban, Algoritma Lanjutan, Pemantauan Jauh

Tentang Kami

Pertanyaan Anda, Keutamaan Kami: Sama ada anda memerlukan penjelasan atau mempunyai pertanyaan, kami ialah rakan kongsi anda yang berdedikasi. Hubungi kami dengan yakin dan harapkan respons segera.

Janji Kesetaraan Harga Kami: Jika anda menemukan tawaran serupa pada harga yang lebih rendah di tempat lain, jangan bimbang. Kami sama ada akan menyamai harga tersebut atau melebihi jangkaan anda dengan diskaun tambahan.

Melangkaui Produk: Alat ganti memainkan peranan penting, dan kami sedia membantu. Maklumkan keperluan anda kepada kami, dan kami akan memberikan sokongan sepenuhnya.

Menanti Pertanyaan Anda: Minat anda ialah panduan kepada penantian kami. Hubungi kami melalui:

E-mel: sales6@5gplc.com Waktu Operasi: 24/7 Alamat: No.601, Hongwen Liuli, Daerah Siming, Xiamen, China

Lebih banyak stok Woodward

Woodward 8200-226
Woodward 9907-167
Woodward 5464-658
Woodward 9907-028
Woodward 9907-164
Woodward 9907-827
Woodward 5466-352
Woodward 5501-381
Woodward 8200-177
Woodward 5466-1049
Woodward 5437-523
Woodward 8200-1205

Pembayaran: T/T, Western Union.

Pelabuhan penghantaran: Xiamen.

Tempoh penghantaran: Biasanya 1–3 hari bekerja selepas pengesahan pembayaran (tertakluk pada stok).

Penghantaran ke seluruh dunia: Kami menghantar alat ganti automasi industri kepada pelanggan di seluruh dunia. Kos penghantaran akan disebut harga bersama RFQ anda.

Soalan Lazim

Soalan lazim tentang sebut harga, penghantaran, waranti dan pemulangan

Klik Minta Sebut Harga pada halaman produk dan hantar nombor bahagian, kuantiti yang diperlukan serta negara destinasi kepada kami. Pasukan jualan kami akan membalas dengan ketersediaan semasa, harga dan anggaran masa penghantaran.

Item dalam stok biasanya disediakan selepas pembayaran dan pengesahan pesanan. Kebanyakan pesanan dihantar dari gudang kami di China, walaupun lokasi penghantaran mungkin berbeza bergantung pada stok semasa.

Ya. Kami menghantar komponen automasi industri kepada pelanggan di seluruh dunia. Kos penghantaran dan masa transit bergantung pada destinasi, berat bungkusan, saiz produk dan keperluan import tempatan.

Kami biasanya menggunakan DHL, FedEx, UPS dan perkhidmatan kurier antarabangsa yang lain. Syarikat pengangkutan boleh dipilih berdasarkan destinasi, kelajuan penghantaran, saiz kiriman dan keperluan pelanggan.

Produk kami secara amnya dilindungi oleh waranti 12 bulan. Produk yang layak juga boleh dipulangkan di bawah polisi bayaran balik 30 hari kami. Sila hubungi pasukan kami sebelum memulangkan mana-mana item untuk mengesahkan terma yang berkenaan dan arahan pemulangan.

Products FAQs

Anda mungkin juga suka