Lompat ke maklumat produk
1 daripada 3

Pengawal Mikropemproses Digital Woodward 5437-686

11 dalam stok
  • Manufacturer: Woodward
  • Product No.: 5437-686
  • Country of origin: Dibuat di Amerika Syarikat
  • Product Type: Pengawal Mikropemproses Digital
  • Condition: Serba Baharu
  • Payment: T/T, Western Union
  • Weight: 1.25 kg
  • Dimensions: 318 x 236 x 102 mm
  • Shipping port: Xiamen
  • Warranty: 12 bulan
  • Penerangan
  • Reviews
  • Penghantaran & Pembayaran

Gambaran Keseluruhan

Pengawal Mikroprosesor Digital Woodward 5437-686 ialah peranti berkuasa untuk pelbagai aplikasi industri. Peranti ini memastikan kawalan dan pemantauan proses penting yang tepat bagi prestasi dan kecekapan optimum.

Ciri Utama dan Manfaat

  • Kawalan Berasaskan Mikroprosesor: Menawarkan fungsi canggih, fleksibiliti dan kebolehsuaian.
  • Reka Bentuk Penggerak Dwiarah: Membolehkan kawalan tepat terhadap pam bahan api, pengadun dan badan pendikit.
  • Pengawal Kedudukan Siri L: Menggerakkan aci keluaran ke kedudukan yang dikehendaki berdasarkan arahan kedudukan.
  • Motor Tork Kecekapan Tinggi: Menggerakkan peranti kawalan bahan api atau udara dengan berkesan.
  • Penggerak Digital ProAct Plus: Menyediakan pemacu digital bersepadu untuk kawalan dan komunikasi yang mudah.
  • Perisian dan Kepintaran Terbina Dalam: Memudahkan pemantauan, penyesuaian dan pengoptimuman sistem.
  • Pelbagai Aplikasi: Sesuai untuk enjin diesel dan gas asli, turbin stim serta turbin gas industri.
  • Takungan Minyak Terbina Dalam: Menghapuskan keperluan bekalan minyak tambahan.
  • Keserasian dengan Pengawal Woodward: Bersepadu dengan lancar dengan sistem kawalan analog dan digital.

Aplikasi

  • Kawalan Enjin: Mengawal aliran bahan api, pemasaan, kedudukan pendikit dan parameter penting yang lain.
  • Kawalan Proses: Meningkatkan operasi dalam industri minyak dan gas, penjanaan kuasa, serta pembuatan.
  • Automasi Mesin: Menyediakan kawalan tepat untuk meningkatkan produktiviti dan kualiti peralatan.

Maklumat Tambahan

  • Spesifikasi Produk: 03328, 03231, 37511
  • Pengilang: Woodward
  • Jenis Produk: Pengawal Mikroprosesor Digital
  • Nombor Model: 5437-686

Tentang Kami

Pertanyaan Anda, Keutamaan Kami: Sama ada anda memerlukan penjelasan atau mempunyai pertanyaan, kami ialah rakan kongsi khusus anda. Hubungi kami dengan yakin dan harapkan respons segera.

Janji Kesamaan Harga Kami: Jika anda menemui tawaran serupa pada harga yang lebih rendah di tempat lain, jangan risau. Kami sama ada akan menyamai harga tersebut atau memberikan diskaun tambahan yang melebihi jangkaan anda.

Melangkaui Produk: Alat ganti memainkan peranan penting, dan kami sedia membantu. Maklumkan keperluan anda kepada kami, dan kami akan memberikan sokongan sepenuhnya.

Menanti Pertanyaan Anda: Minat anda menjadi panduan kepada penantian kami. Hubungi kami melalui:

E-mel: sales6@5gplc.com Waktu Perniagaan: 24/7 Alamat: No.601, Hongwen Liuli, Daerah Siming, Xiamen, China

Lebih banyak stok Woodward

Woodward 8200-226
Woodward 9907-167
Woodward 5464-658
Woodward 9907-028
Woodward 9907-164
Woodward 9907-827
Woodward 5466-352
Woodward 5501-381
Woodward 8200-177
Woodward 5466-1049
Woodward 5437-523
Woodward 8200-1205

Pembayaran: T/T, Western Union.

Pelabuhan penghantaran: Xiamen.

Tempoh penghantaran: Biasanya 1–3 hari bekerja selepas pengesahan pembayaran (tertakluk pada stok).

Penghantaran ke seluruh dunia: Kami menghantar alat ganti automasi industri kepada pelanggan di seluruh dunia. Kos penghantaran akan disebut harga bersama RFQ anda.

Soalan Lazim

Soalan lazim tentang sebut harga, penghantaran, waranti dan pemulangan

Klik Minta Sebut Harga pada halaman produk dan hantar nombor bahagian, kuantiti yang diperlukan serta negara destinasi kepada kami. Pasukan jualan kami akan membalas dengan ketersediaan semasa, harga dan anggaran masa penghantaran.

Item dalam stok biasanya disediakan selepas pembayaran dan pengesahan pesanan. Kebanyakan pesanan dihantar dari gudang kami di China, walaupun lokasi penghantaran mungkin berbeza bergantung pada stok semasa.

Ya. Kami menghantar komponen automasi industri kepada pelanggan di seluruh dunia. Kos penghantaran dan masa transit bergantung pada destinasi, berat bungkusan, saiz produk dan keperluan import tempatan.

Kami biasanya menggunakan DHL, FedEx, UPS dan perkhidmatan kurier antarabangsa yang lain. Syarikat pengangkutan boleh dipilih berdasarkan destinasi, kelajuan penghantaran, saiz kiriman dan keperluan pelanggan.

Produk kami secara amnya dilindungi oleh waranti 12 bulan. Produk yang layak juga boleh dipulangkan di bawah polisi bayaran balik 30 hari kami. Sila hubungi pasukan kami sebelum memulangkan mana-mana item untuk mengesahkan terma yang berkenaan dan arahan pemulangan.

Products FAQs

Anda mungkin juga suka