Lompat ke maklumat produk
1 daripada 1

Kawalan Pemuatan Penjana Automatik WOODWARD 9903-543

13 dalam stok
  • Manufacturer: Woodward
  • Product No.: 9903-543
  • Country of origin: Dibuat di Amerika Syarikat
  • Product Type: Kawalan Pemuatan Penjana Automatik
  • Condition: Serba Baharu
  • Payment: T/T, Western Union
  • Weight: 0.907 kg
  • Shipping port: Xiamen
  • Warranty: 12 bulan
  • Penerangan
  • Reviews
  • Penghantaran & Pembayaran

Gambaran Keseluruhan

Woodward 9903-543 Automatic Generator Loading Control (AGLC) direka bentuk untuk mengoptimumkan pengagihan beban merentasi beberapa set penjana. Ia menawarkan peralihan lancar semasa pemuatan dan pemunggahan, sekali gus memastikan tekanan minimum pada peralatan. Sistem ini boleh menguruskan antara 1 hingga 15 penjana dan dikawal melalui pemutus litar tambahan.

Spesifikasi Teknikal

  • Bilangan Penjana: Mengawal sehingga 15 penjana.
  • Isyarat Kawalan: Menyokong isyarat kawalan analog dan digital.
  • Protokol Komunikasi: Serasi dengan pelbagai protokol komunikasi untuk penyepaduan sistem yang lancar.
  • Penarafan Alam Sekitar: Direka bentuk untuk beroperasi dalam pelbagai keadaan persekitaran, termasuk menghadapi suhu dan kelembapan yang melampau.
  • Pensijilan: Memenuhi piawaian industri dan pensijilan berkaitan untuk keselamatan dan prestasi.
  • Dimensi: 8.5W x 7.5H x 2D inci.
  • Berat: 2 lb 4 oz.

Tentang Kami

Pertanyaan Anda, Keutamaan Kami: Sama ada anda memerlukan penjelasan atau mempunyai pertanyaan, kami ialah rakan kongsi yang sentiasa bersedia membantu. Hubungi kami dengan yakin dan harapkan respons segera.

Janji Kesamaan Harga Kami: Jika anda menemui tawaran serupa pada harga yang lebih rendah di tempat lain, jangan bimbang. Kami akan menyamai harga tersebut atau melebihi jangkaan anda dengan memberikan diskaun tambahan.

Lebih daripada Produk: Alat ganti memainkan peranan penting, dan kami sedia membantu. Maklumkan keperluan anda kepada kami, dan kami akan memberikan sokongan sepenuhnya.

Menanti Pertanyaan Anda: Minat anda ialah petunjuk kepada penantian kami. Hubungi kami melalui:

E-mel: sales6@5gplc.com Waktu Operasi: 24/7 Alamat: No.601, Hongwen Liuli, Daerah Siming, Xiamen, China

Lebih banyak stok Woodward

Woodward 8200-226
Woodward 9907-167
Woodward 5464-658
Woodward 9907-028
Woodward 9907-164
Woodward 9907-827
Woodward 5466-352
Woodward 5501-381
Woodward 8200-177
Woodward 5466-1049
Woodward 5437-523
Woodward 8200-1205

Pembayaran: T/T, Western Union.

Pelabuhan penghantaran: Xiamen.

Tempoh penghantaran: Biasanya 1–3 hari bekerja selepas pengesahan pembayaran (tertakluk pada stok).

Penghantaran ke seluruh dunia: Kami menghantar alat ganti automasi industri kepada pelanggan di seluruh dunia. Kos penghantaran akan disebut harga bersama RFQ anda.

Soalan Lazim

Soalan lazim tentang sebut harga, penghantaran, waranti dan pemulangan

Klik Minta Sebut Harga pada halaman produk dan hantar nombor bahagian, kuantiti yang diperlukan serta negara destinasi kepada kami. Pasukan jualan kami akan membalas dengan ketersediaan semasa, harga dan anggaran masa penghantaran.

Item dalam stok biasanya disediakan selepas pembayaran dan pengesahan pesanan. Kebanyakan pesanan dihantar dari gudang kami di China, walaupun lokasi penghantaran mungkin berbeza bergantung pada stok semasa.

Ya. Kami menghantar komponen automasi industri kepada pelanggan di seluruh dunia. Kos penghantaran dan masa transit bergantung pada destinasi, berat bungkusan, saiz produk dan keperluan import tempatan.

Kami biasanya menggunakan DHL, FedEx, UPS dan perkhidmatan kurier antarabangsa yang lain. Syarikat pengangkutan boleh dipilih berdasarkan destinasi, kelajuan penghantaran, saiz kiriman dan keperluan pelanggan.

Produk kami secara amnya dilindungi oleh waranti 12 bulan. Produk yang layak juga boleh dipulangkan di bawah polisi bayaran balik 30 hari kami. Sila hubungi pasukan kami sebelum memulangkan mana-mana item untuk mengesahkan terma yang berkenaan dan arahan pemulangan.

Products FAQs

Anda mungkin juga suka