Unit Penyegerak Digital dan Kawalan Beban Woodward 9905-795

Stok terhad: tinggal 10 lagi
  • Manufacturer: Woodward
  • Product No.: 9905-795
  • Country of origin: Dibuat di Amerika Syarikat
  • Product Type: Unit Penyegerak Digital dan Kawalan Beban
  • Condition: Serba Baharu
  • Payment: T/T, Western Union
  • Weight: 4.132 kg
  • Shipping port: Xiamen
  • Warranty: 12 bulan
  • Penerangan
  • Reviews
  • Penghantaran & Pembayaran

Gambaran Keseluruhan

Woodward 9905-795 ialah unit penyegerak digital dan kawalan beban daripada siri DSLC oleh Woodward Inc. Unit ini mengawal kelajuan dan beban enjin diesel atau gas, serta turbin stim atau gas. Unit ini sesuai untuk aplikasi penjanaan kuasa yang memerlukan penyegerakan dan operasi selari berbilang enjin atau turbin.

Ciri-ciri Utama

  • Kawalan Digital: Menyediakan kawalan kelajuan dan beban yang tepat serta boleh dipercayai.
  • Penyegerakan: Memastikan berbilang enjin atau turbin beroperasi pada kelajuan dan sudut fasa yang sama.
  • Perkongsian Beban: Mengagihkan beban secara sekata antara berbilang unit.
  • Perlindungan: Merangkumi ciri untuk mencegah kerosakan peralatan.
  • Fleksibiliti: Boleh dikonfigurasikan untuk pelbagai keperluan aplikasi.

Spesifikasi Teknikal

  • Input: Mengukur kelajuan, beban, voltan, frekuensi dan pemboleh ubah proses lain.
  • Output: Menyediakan isyarat kawalan untuk pengawal kelajuan, penggerak dan peranti lain.
  • Komunikasi: Menyokong pelbagai protokol komunikasi untuk penyepaduan sistem.
  • Persekitaran: Direka bentuk untuk persekitaran perindustrian yang mencabar.
  • Pensijilan: Mematuhi piawaian industri untuk keselamatan dan EMC.

Aplikasi

  • Penjanaan Kuasa: Menyegerakkan dan mengawal berbilang penjana di loji kuasa.
  • Proses Perindustrian: Mengurus kelajuan dan beban motor serta pemacu dalam proses perindustrian.
  • Aplikasi Marin: Mengawal kelajuan dan beban sistem pendorongan marin.

Tentang Kami

Pertanyaan Anda, Keutamaan Kami: Sama ada anda memerlukan penjelasan atau mempunyai pertanyaan, kami ialah rakan kongsi anda yang berdedikasi. Hubungi kami dengan yakin dan nantikan respons segera.

Janji Kesamaan Harga Kami: Jika anda menemui tawaran serupa pada harga yang lebih rendah di tempat lain, jangan risau. Kami akan menyamai harga tersebut atau memberikan diskaun tambahan untuk melebihi jangkaan anda.

Melangkaui Produk: Alat ganti memainkan peranan penting, dan kami sedia membantu. Maklumkan keperluan anda kepada kami, dan kami akan memberikan sokongan sepenuhnya.

Menanti Pertanyaan Anda: Minat anda ialah suar harapan kami. Hubungi kami melalui:

E-mel: sales6@5gplc.com Waktu Operasi: 24/7 Alamat: No.601, Hongwen Liuli, Daerah Siming, Xiamen, China

Lebih banyak stok Woodward

Woodward 8200-226
Woodward 9907-167
Woodward 5464-658
Woodward 9907-028
Woodward 9907-164
Woodward 9907-827
Woodward 5466-352
Woodward 5501-381
Woodward 8200-177
Woodward 5466-1049
Woodward 5437-523
Woodward 8200-1205

Pembayaran: T/T, Western Union.

Pelabuhan penghantaran: Xiamen.

Tempoh penghantaran: Biasanya 1–3 hari bekerja selepas pengesahan pembayaran (tertakluk pada stok).

Penghantaran ke seluruh dunia: Kami menghantar alat ganti automasi industri kepada pelanggan di seluruh dunia. Kos penghantaran akan disebut harga bersama RFQ anda.

Soalan Lazim

Soalan lazim tentang sebut harga, penghantaran, waranti dan pemulangan

Klik Minta Sebut Harga pada halaman produk dan hantar nombor bahagian, kuantiti yang diperlukan serta negara destinasi kepada kami. Pasukan jualan kami akan membalas dengan ketersediaan semasa, harga dan anggaran masa penghantaran.

Item dalam stok biasanya disediakan selepas pembayaran dan pengesahan pesanan. Kebanyakan pesanan dihantar dari gudang kami di China, walaupun lokasi penghantaran mungkin berbeza bergantung pada stok semasa.

Ya. Kami menghantar komponen automasi industri kepada pelanggan di seluruh dunia. Kos penghantaran dan masa transit bergantung pada destinasi, berat bungkusan, saiz produk dan keperluan import tempatan.

Kami biasanya menggunakan DHL, FedEx, UPS dan perkhidmatan kurier antarabangsa yang lain. Syarikat pengangkutan boleh dipilih berdasarkan destinasi, kelajuan penghantaran, saiz kiriman dan keperluan pelanggan.

Produk kami secara amnya dilindungi oleh waranti 12 bulan. Produk yang layak juga boleh dipulangkan di bawah polisi bayaran balik 30 hari kami. Sila hubungi pasukan kami sebelum memulangkan mana-mana item untuk mengesahkan terma yang berkenaan dan arahan pemulangan.

Products FAQs

Anda mungkin juga suka