Przejdź do informacji o produkcie
1 z 4

Moduł rozszerzeń dyskretnych wejść/wyjść Woodward 8446-1019

18 w magazynie
  • Manufacturer: Woodward
  • Product No.: 8446-1019
  • Country of origin: Wyprodukowano w USA
  • Product Type: Moduł rozszerzeń dyskretnych wejść/wyjść
  • Condition: Fabrycznie nowy
  • Payment: T/T, Western Union
  • Weight: 1.0 kg
  • Dimensions: 229mm x 178mm x 45mm
  • Shipping port: Xiamen
  • Warranty: 12 miesięcy
  • Opis
  • Reviews
  • Wysyłka i płatność

Przegląd

Woodward 8446-1019 to moduł rozszerzenia dyskretnych wejść/wyjść zaprojektowany w celu zwiększenia możliwości cyfrowego synchronicznego sterownika systemowego serii 8440. Moduł ten jest odpowiedni dla branż takich jak wytwarzanie energii, sieci elektroenergetyczne i zastosowania morskie.

Najważniejsze cechy

  • Funkcjonalność: Rozszerza możliwości obsługi dyskretnych wejść/wyjść sterownika serii 8440.
  • Zastosowania: Stosowany w elektrowniach, sieciach elektroenergetycznych i jednostkach pływających.
  • Wymiary: 229 mm x 178 mm x 45 mm.
  • Masa: 1,0 kg.
  • Interfejs: Obejmuje kontrolki na panelu przednim i listwy zaciskowe na panelu tylnym.

Specyfikacja techniczna

  • Kanały wejścia/wyjścia: Dodaje dyskretne kanały wejściowe i wyjściowe do sterowania i monitorowania.
  • Kompatybilność sygnałów: Obsługuje różne typy sygnałów wejściowych, w tym analogowe, cyfrowe i częstotliwościowe.
  • Przetwarzanie sygnałów: Zapewnia możliwości konwersji i transformacji sygnałów.
  • Monitorowanie i alarmy: Monitoruje stan systemu i uruchamia alarmy lub powiadomienia o usterkach.
  • Bezpieczeństwo i niezawodność: Wyposażony we wbudowane mechanizmy bezpieczeństwa zapewniające niezawodne działanie i bezpieczeństwo danych.
  • Modułowość: Oferuje modułową konstrukcję, umożliwiając rozbudowę systemu o dodatkowe moduły.

Zastosowania

  • Wytwarzanie energii: Ułatwia sterowanie i monitorowanie w elektrowniach.
  • Sieci elektroenergetyczne: Usprawnia zarządzanie siecią i systemy sterowania.
  • Przemysł morski: Stosowany w systemach napędu morskiego i innych zastosowaniach morskich.

Zalety

  • Wysoka niezawodność: Znany z solidnej konstrukcji i niezawodnego działania.
  • Elastyczność: Zapewnia wszechstronne rozwiązania do sterowania i monitorowania.
  • Skalowalność: Łatwe rozszerzanie w celu spełnienia rosnących potrzeb systemu.

O nas

Twoje pytania są dla nas priorytetem: Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wyjaśnień, czy masz pytania, jesteśmy Twoim zaangażowanym partnerem. Skontaktuj się z nami bez obaw i oczekuj szybkiej odpowiedzi.

Nasza gwarancja równości cen: Jeśli znajdziesz podobne oferty gdzie indziej w niższych cenach, możesz być spokojny. Wyrównamy cenę lub spełnimy Twoje oczekiwania, oferując dodatkowy rabat.

Nie tylko produkty: Części zamienne odgrywają kluczową rolę, a my jesteśmy tutaj, aby pomóc. Poinformuj nas o swoich potrzebach, a z pełnym zaangażowaniem udzielimy Ci wsparcia.

Oczekujemy na Twoje zapytanie: Twoje zainteresowanie jest dla nas drogowskazem. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem:

E-mail: sales6@5gplc.com Godziny pracy: 24/7 Adres: nr 601, Hongwen Liuli, dzielnica Siming, Xiamen, Chiny

Więcej produktów Woodward

Woodward 8200-226
Woodward 9907-167
Woodward 5464-658
Woodward 9907-028
Woodward 9907-164
Woodward 9907-827
Woodward 5466-352
Woodward 5501-381
Woodward 8200-177
Woodward 5466-1049
Woodward 5437-523
Woodward 8200-1205

Płatność: T/T, Western Union.

Port wysyłki: Xiamen.

Czas realizacji: Zazwyczaj 1–3 dni robocze po potwierdzeniu płatności (w zależności od dostępności).

Dostawa na cały świat: Wysyłamy części do automatyki przemysłowej klientom na całym świecie. Koszt transportu jest podawany wraz z wyceną na podstawie zapytania ofertowego.

Najczęściej zadawane pytania

Często zadawane pytania dotyczące wycen, wysyłki, gwarancji i zwrotów

Na stronie produktu kliknij Poproś o wycenę i prześlij nam numer części, wymaganą ilość oraz kraj docelowy. Nasz zespół sprzedaży odpowie, podając aktualną dostępność, cenę i szacowany czas dostawy.

Produkty dostępne w magazynie są zazwyczaj przygotowywane po dokonaniu płatności i potwierdzeniu zamówienia. Większość zamówień jest wysyłana z naszego magazynu w Chinach, choć miejsce wysyłki może się różnić w zależności od aktualnego stanu magazynowego.

Tak. Wysyłamy części do automatyki przemysłowej klientom na całym świecie. Koszt wysyłki i czas transportu zależą od miejsca docelowego, wagi przesyłki, rozmiaru produktu oraz lokalnych wymogów importowych.

Najczęściej korzystamy z usług DHL, FedEx, UPS i innych międzynarodowych firm kurierskich. Przewoźnika można wybrać w zależności od miejsca docelowego, szybkości dostawy, rozmiaru przesyłki i wymagań klienta.

Nasze produkty są zazwyczaj objęte 12-miesięczną gwarancją. Produkty spełniające odpowiednie warunki można również zwrócić zgodnie z naszą 30-dniową polityką zwrotu pieniędzy. Przed zwrotem dowolnego produktu skontaktuj się z naszym zespołem, aby potwierdzić obowiązujące warunki i instrukcje dotyczące zwrotu.

Products FAQs

Możesz też polubić