Przejdź do informacji o produkcie
1 z 1

Woodward LR20025 Przekaźnik wielofunkcyjny Wysoka jakość

18 w magazynie
  • Manufacturer: Woodward
  • Product No.: LR20025
  • Country of origin: Wyprodukowano w USA
  • Product Type: Przekaźnik wielofunkcyjny
  • Condition: Fabrycznie nowy
  • Payment: T/T, Western Union
  • Weight: 1.2 kg
  • Dimensions: 120 x 100 x 60 mm
  • Shipping port: Xiamen
  • Warranty: 12 miesięcy
  • Opis
  • Reviews
  • Wysyłka i płatność

Przegląd

Wielofunkcyjny przekaźnik Woodward LR20025 jest przeznaczony do zastosowań w turbinach wiatrowych i zastępuje starszy model MFR300. Zapewnia ulepszone sterowanie, ochronę i optymalizację pracy turbiny. Przekaźnik jest wysoce kompatybilny z istniejącymi systemami, co umożliwia łatwą instalację przy minimalnych modyfikacjach. Został zaprojektowany tak, aby wytrzymywać ekstremalne warunki środowiskowe, zapewniając niezawodne działanie przez długi czas. Ponadto LR20025 obsługuje wiele trybów sterowania i oferuje zaawansowane wykrywanie usterek, zapewniając kompleksowe rozwiązanie do sterowania turbinami wiatrowymi.

Specyfikacja techniczna

  • Numer części: LR20025
  • Zasilanie: 24 V DC (znamionowe)
  • Sygnały wejściowe: Przyjmuje sygnały prędkości, napięcia i prądu do monitorowania turbiny
  • Sygnały wyjściowe: Zapewnia wyjścia przekaźnikowe dla alarmów, wyłączeń i informacji zwrotnej o działaniu
  • Komunikacja: Obsługuje protokół Modbus RTU do integracji z szerszymi systemami sterowania
  • Typ montażu: montaż na panelu lub szynie DIN
  • Zakres temperatury roboczej: od -40°C do +70°C
  • Masa: 1,2 kg

O nas

Twoje pytania są dla nas priorytetem: Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wyjaśnień, czy masz pytania, jesteśmy Twoim zaangażowanym partnerem. Skontaktuj się z nami bez obaw i oczekuj szybkiej odpowiedzi.

Nasza gwarancja równości cen: Jeśli znajdziesz podobne oferty w niższych cenach gdzie indziej, możesz mieć pewność, że dorównamy tej cenie lub przekroczymy Twoje oczekiwania, oferując dodatkowy rabat.

Nie tylko produkty: Części zamienne odgrywają kluczową rolę, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Poinformuj nas o swoich potrzebach, a z pełnym zaangażowaniem udzielimy Ci wsparcia.

Oczekujemy na Twoje zapytanie: Twoje zainteresowanie jest dla nas sygnałem do działania. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem:

E-mail: sales6@5gplc.com Godziny pracy: 24/7 Adres: No.601, Hongwen Liuli, dzielnica Siming, Xiamen, Chiny

Więcej produktów Woodward

Woodward 8200-226
Woodward 9907-167
Woodward 5464-658
Woodward 9907-028
Woodward 9907-164
Woodward 9907-827
Woodward 5466-352
Woodward 5501-381
Woodward 8200-177
Woodward 5466-1049
Woodward 5437-523
Woodward 8200-1205

Płatność: T/T, Western Union.

Port wysyłki: Xiamen.

Czas realizacji: Zazwyczaj 1–3 dni robocze po potwierdzeniu płatności (w zależności od dostępności).

Dostawa na cały świat: Wysyłamy części do automatyki przemysłowej klientom na całym świecie. Koszt transportu jest podawany wraz z wyceną na podstawie zapytania ofertowego.

Najczęściej zadawane pytania

Często zadawane pytania dotyczące wycen, wysyłki, gwarancji i zwrotów

Na stronie produktu kliknij Poproś o wycenę i prześlij nam numer części, wymaganą ilość oraz kraj docelowy. Nasz zespół sprzedaży odpowie, podając aktualną dostępność, cenę i szacowany czas dostawy.

Produkty dostępne w magazynie są zazwyczaj przygotowywane po dokonaniu płatności i potwierdzeniu zamówienia. Większość zamówień jest wysyłana z naszego magazynu w Chinach, choć miejsce wysyłki może się różnić w zależności od aktualnego stanu magazynowego.

Tak. Wysyłamy części do automatyki przemysłowej klientom na całym świecie. Koszt wysyłki i czas transportu zależą od miejsca docelowego, wagi przesyłki, rozmiaru produktu oraz lokalnych wymogów importowych.

Najczęściej korzystamy z usług DHL, FedEx, UPS i innych międzynarodowych firm kurierskich. Przewoźnika można wybrać w zależności od miejsca docelowego, szybkości dostawy, rozmiaru przesyłki i wymagań klienta.

Nasze produkty są zazwyczaj objęte 12-miesięczną gwarancją. Produkty spełniające odpowiednie warunki można również zwrócić zgodnie z naszą 30-dniową polityką zwrotu pieniędzy. Przed zwrotem dowolnego produktu skontaktuj się z naszym zespołem, aby potwierdzić obowiązujące warunki i instrukcje dotyczące zwrotu.

Products FAQs

Możesz też polubić