Salt la informațiile despre produs
1 de 1

WOODWARD CSC3HUWB2 Modul de control de înaltă calitate

18 în stoc
  • Manufacturer: Woodward
  • Product No.: CSC3HUWB2
  • Country of origin: Fabricat în SUA
  • Product Type: Modul controler
  • Condition: Complet nou
  • Payment: T/T, Western Union
  • Weight: 0.5 kg
  • Dimensions: 11.2 cm x 10 cm x 13 cm
  • Shipping port: Xiamen
  • Warranty: 12 luni
  • Descriere
  • Reviews
  • Livrare și plată

Prezentare generală

Woodward CSC3HUWB2 este un modul de control de înaltă performanță utilizat în sistemele de automatizare industrială. Acesta permite un control eficient într-o varietate de aplicații, inclusiv controlul motoarelor, controlul proceselor și controlul automatizării.

Specificații tehnice

  • Algoritmi de control: Algoritmi avansați pentru precizie ridicată și răspuns rapid.
  • Interfețe de intrare/ieșire: Acceptă multiple intrări/ieșiri digitale și analogice pentru o integrare flexibilă.
  • Comunicare: Echipat cu interfețe de comunicare, precum Ethernet și porturi seriale, pentru conectarea dispozitivelor.
  • Intervalul temperaturii de funcționare: De obicei funcționează între -20 °C și 70 °C, asigurând performanțe fiabile în medii dificile.
  • Alimentare: De obicei necesită 24 V c.c. pentru funcționare, asigurând un consum eficient de energie.
  • Montare: Conceput pentru integrarea facilă în panouri de control sau sisteme.

Despre noi

Întrebările dumneavoastră, prioritatea noastră: Fie că aveți nevoie de clarificări sau aveți întrebări, suntem partenerul dumneavoastră dedicat. Contactați-ne cu încredere și așteptați-vă la răspunsuri prompte.

Promisiunea noastră privind egalarea prețului: Dacă găsiți oferte similare la prețuri mai mici în altă parte, nu vă faceți griji. Vom egala prețul sau vă vom depăși așteptările oferindu-vă o reducere suplimentară.

Dincolo de produse: Piesele de schimb au un rol crucial, iar noi suntem aici să vă ajutăm. Spuneți-ne de ce aveți nevoie și vă vom oferi tot sprijinul nostru.

Așteptăm solicitarea dumneavoastră: interesul dumneavoastră ne ghidează anticiparea nevoilor. Contactați-ne prin:

E-mail: sales6@5gplc.com Program de lucru: 24/7 Adresă: nr. 601, Hongwen Liuli, districtul Siming, Xiamen, China

Mai multe produse Woodward

Woodward 8200-226
Woodward 9907-167
Woodward 5464-658
Woodward 9907-028
Woodward 9907-164
Woodward 9907-827
Woodward 5466-352
Woodward 5501-381
Woodward 8200-177
Woodward 5466-1049
Woodward 5437-523
Woodward 8200-1205

Plată: T/T, Western Union.

Port de expediere: Xiamen.

Termen de livrare: De obicei, 1–3 zile lucrătoare după confirmarea plății (în funcție de disponibilitatea stocului).

Livrare în întreaga lume: Expediem componente de automatizare industrială clienților din întreaga lume. Costul transportului este calculat împreună cu solicitarea dvs. de ofertă.

Întrebări frecvente

Întrebări frecvente despre oferte, livrare, garanție și retururi

Faceți clic pe Solicită o ofertă pe pagina produsului și trimiteți-ne numărul piesei, cantitatea necesară și țara de destinație. Echipa noastră de vânzări vă va răspunde cu informații despre disponibilitatea actuală, preț și timpul estimat de livrare.

Articolele aflate în stoc sunt, de obicei, pregătite după efectuarea plății și confirmarea comenzii. Majoritatea comenzilor sunt expediate din depozitul nostru din China, deși locația expedierii poate varia în funcție de stocul disponibil în prezent.

Da. Expediem componente pentru automatizări industriale clienților din întreaga lume. Costul transportului și timpul de livrare depind de destinație, greutatea coletului, dimensiunea produsului și cerințele locale de import.

Folosim în mod obișnuit DHL, FedEx, UPS și alte servicii internaționale de curierat. Transportatorul poate fi ales în funcție de destinație, viteza de livrare, dimensiunea expedierii și cerințele clientului.

Produsele noastre sunt, în general, acoperite de o garanție de 12 luni. Produsele eligibile pot fi, de asemenea, returnate în conformitate cu politica noastră de rambursare în termen de 30 de zile. Vă rugăm să contactați echipa noastră înainte de a returna orice produs pentru a confirma condițiile aplicabile și instrucțiunile de returnare.

Products FAQs

S-ar putea să-ți placă și acestea