Pređi na informacije o proizvodu
1 od 1

Woodward 37532 easYgen-3100/3200 kontroler generatorskog seta

15 na stanju
  • Manufacturer: Woodward
  • Product No.: 37532-easYgen-3100/3200
  • Country of origin: Proizvedeno u SAD-u
  • Product Type: Kontroler generatorskog seta
  • Condition: Potpuno nov
  • Payment: T/T, Western Union
  • Weight: 0.8 kg
  • Dimensions: 282 x 217 x 99 mm
  • Shipping port: Sjamен
  • Warranty: 12 meseci
  • Opis
  • Reviews
  • Dostava i plaćanje

Pregled

Woodward 37532 easYgen-3100/3200 je napredni kontroler za upravljanje sistemima motora i generatora. Pripada seriji easYgen-3000, poznatoj po fleksibilnosti i pouzdanom radu u različitim primenama. Ovaj kontroler podržava sve, od rešenja za rezervno napajanje do složenih sistema kogeneracije, obezbeđujući efikasno upravljanje u mrežnom i ostrvskom režimu rada.

Tehničke specifikacije

  • Upravljanje motorom: Podržava preciznu regulaciju brzine i opterećenja.
  • Upravljanje generatorom: Podešava izlazni napon, frekvenciju i sinhronizaciju.
  • Zaštita motora:
    • Zaštita od prekoračenja brzine
    • Upozorenja na previsoku temperaturu
    • Detekcija kvarova
  • Zaštita generatora:
    • Nadzor prekomerne struje
    • Zaštita od prenapona
    • Izolacija kvarova
  • Komunikacioni protokoli:
    • CAN magistrala
    • RS-232
    • RS-485
  • Korisnički interfejs:
    • LCD ekran za praćenje u realnom vremenu
    • Indikatori alarma za upozorenja sistema
    • Intuitivno kretanje kroz meni
  • Upravljanje energijom:
    • Deljenje opterećenja: Raspodeljuje opterećenje između više generatora.
    • Smanjenje vršnog opterećenja: Smanjuje potražnju za energijom tokom perioda najvećeg opterećenja.
  • Ulazi i izlazi:
    • Višestruki analogni i digitalni ulazi
    • Konfigurabilni relejni izlazi za fleksibilno povezivanje
  • Potrošnja energije:
    • Maksimalna potrošnja energije po kanalu: < 0.15 W
  • Raspon primarnog podešavanja: 50–650.000 Vac
  • Dimenzije prednje ploče: 282W x 217H x 99D mm
  • Raspon radne temperature: Pogodno za zahtevna industrijska okruženja.

O nama

Vaša pitanja su naš prioritet: Bilo da tražite pojašnjenja ili imate pitanja, mi smo vaš posvećeni partner. Obratite nam se s poverenjem i očekujte brz odgovor.

Naše obećanje jednakih cena: Ako drugde pronađete slične proizvode po nižim cenama, budite bez brige. Ili ćemo izjednačiti cenu ili nadmašiti vaša očekivanja dodatnim popustom.

Više od proizvoda: Rezervni delovi imaju ključnu ulogu i mi smo tu da pomognemo. Obavestite nas o svojim potrebama i pružićemo vam punu podršku.

Očekujemo vaš upit: Vaše interesovanje je svetionik našeg iščekivanja. Povežite se s nama putem:

E-pošta: sales6@5gplc.com Radno vreme: 24/7 Adresa: br. 601, Hongwen Liuli, okrug Siming, Sijamen, Kina

Još proizvoda Woodward

Woodward 8200-226
Woodward 9907-167
Woodward 5464-658
Woodward 9907-028
Woodward 9907-164
Woodward 9907-827
Woodward 5466-352
Woodward 5501-381
Woodward 8200-177
Woodward 5466-1049
Woodward 5437-523
Woodward 8200-1205

Plaćanje: T/T, Western Union.

Luka otpreme: Siamen.

Rok isporuke: Obično 1–3 radna dana nakon potvrde uplate (u zavisnosti od zaliha).

Isporuka širom sveta: Šaljemo delove za industrijsku automatizaciju kupcima širom sveta. Troškovi prevoza se navode u vašem RFQ-u.

Česta pitanja (FAQ)

Najčešća pitanja o ponudama, isporuci, garanciji i povraćaju robe

Na stranici proizvoda kliknite na Zatražite ponudu i pošaljite nam broj dela, potrebnu količinu i zemlju odredišta. Naš prodajni tim će odgovoriti informacijama o trenutnoj dostupnosti, ceni i procenjenom roku isporuke.

Artikli koji su na stanju obično se pripremaju nakon uplate i potvrde porudžbine. Većina porudžbina šalje se iz našeg skladišta u Kini, iako mesto slanja može da varira u zavisnosti od trenutnog stanja zaliha.

Da. Šaljemo delove za industrijsku automatizaciju kupcima širom sveta. Troškovi i vreme isporuke zavise od odredišta, težine paketa, veličine proizvoda i lokalnih uvoznih zahteva.

Najčešće koristimo DHL, FedEx, UPS i druge međunarodne kurirske službe. Prevoznik se može izabrati u skladu sa odredištem, brzinom isporuke, veličinom pošiljke i zahtevima kupca.

Naši proizvodi uglavnom imaju garanciju od 12 meseci. Proizvodi koji ispunjavaju uslove mogu se takođe vratiti u okviru naše politike povraćaja novca u roku od 30 dana. Obratite se našem timu pre vraćanja bilo kog artikla da biste potvrdili važeće uslove i uputstva za povraćaj.

Products FAQs

Možda će vam se dopasti i