Pređi na informacije o proizvodu
1 od 3

Woodward 5437-686 digitalni mikroprocesorski kontroler

11 na stanju
  • Manufacturer: Woodward
  • Product No.: 5437-686
  • Country of origin: Proizvedeno u SAD-u
  • Product Type: Digitalni mikroprocesorski kontroler
  • Condition: Potpuno nov
  • Payment: T/T, Western Union
  • Weight: 1.25 kg
  • Dimensions: 318 x 236 x 102 mm
  • Shipping port: Sjamен
  • Warranty: 12 meseci
  • Opis
  • Reviews
  • Dostava i plaćanje

Pregled

Digitalni mikroprocesorski kontroler Woodward 5437-686 je moćan uređaj za različite industrijske primene. Obezbeđuje precizno upravljanje i nadzor ključnih procesa radi optimalnih performansi i efikasnosti.

Ključne karakteristike i prednosti

  • Upravljanje zasnovano na mikroprocesoru: Nudi napredne funkcije, fleksibilnost i prilagodljivost.
  • Dvosmerni dizajn aktuatora: Omogućava precizno upravljanje pumpama za gorivo, mešačima i kućištima leptira.
  • Kontroler položaja serije L: Pokreće izlazno vratilo u željeni položaj na osnovu komandi položaja.
  • Visokoefikasni momentni motor: Efikasno pokreće uređaje za upravljanje gorivom ili vazduhom.
  • ProAct Digital Plus aktuator: Obezbeđuje integrisani digitalni drajver za jednostavno upravljanje i komunikaciju.
  • Softver i inteligencija ugrađeni u uređaj: Olakšavaju nadzor, prilagođavanje i optimizaciju sistema.
  • Širok opseg primene: Pogodan je za dizel i motore na prirodni gas, parne i industrijske gasne turbine.
  • Samostalni karter za ulje: Eliminiše potrebu za dodatnim dovodom ulja.
  • Kompatibilnost sa Woodward kontrolerima: Besprekorno se integriše sa analognim i digitalnim sistemima upravljanja.

Primene

  • Upravljanje motorom: Reguliše protok goriva, vreme ubrizgavanja, položaj leptira i druge ključne parametre.
  • Upravljanje procesima: Unapređuje rad u industrijama nafte i gasa, proizvodnje električne energije i proizvodnje.
  • Automatizacija mašina: Omogućava precizno upravljanje radi poboljšanja produktivnosti i kvaliteta opreme.

Dodatne informacije

  • Specifikacije proizvoda: 03328, 03231, 37511
  • Proizvođač: Woodward
  • Tip proizvoda: Digitalni mikroprocesorski kontroler
  • Broj modela: 5437-686

O nama

Vaša pitanja su naš prioritet: Bilo da tražite pojašnjenja ili imate pitanja, mi smo vaš pouzdani partner. Obratite nam se s poverenjem i očekujte brz odgovor.

Naše obećanje jednakih cena: Ako drugde pronađete slične proizvode po nižim cenama, budite bez brige. Izjednačićemo cenu ili premašiti vaša očekivanja dodatnim popustom.

Više od proizvoda: Rezervni delovi imaju ključnu ulogu i mi smo tu da pomognemo. Obavestite nas o svojim potrebama i pružićemo vam punu podršku.

Očekujemo vaš upit: Vaše interesovanje je svetionik našeg iščekivanja. Povežite se s nama putem:

E-pošta: sales6@5gplc.com Radno vreme: 24/7 Adresa: No.601, Hongwen Liuli, okrug Siming, Sijamen, Kina

Više proizvoda Woodward

Woodward 8200-226
Woodward 9907-167
Woodward 5464-658
Woodward 9907-028
Woodward 9907-164
Woodward 9907-827
Woodward 5466-352
Woodward 5501-381
Woodward 8200-177
Woodward 5466-1049
Woodward 5437-523
Woodward 8200-1205

Plaćanje: T/T, Western Union.

Luka otpreme: Siamen.

Rok isporuke: Obično 1–3 radna dana nakon potvrde uplate (u zavisnosti od zaliha).

Isporuka širom sveta: Šaljemo delove za industrijsku automatizaciju kupcima širom sveta. Troškovi prevoza se navode u vašem RFQ-u.

Česta pitanja (FAQ)

Najčešća pitanja o ponudama, isporuci, garanciji i povraćaju robe

Na stranici proizvoda kliknite na Zatražite ponudu i pošaljite nam broj dela, potrebnu količinu i zemlju odredišta. Naš prodajni tim će odgovoriti informacijama o trenutnoj dostupnosti, ceni i procenjenom roku isporuke.

Artikli koji su na stanju obično se pripremaju nakon uplate i potvrde porudžbine. Većina porudžbina šalje se iz našeg skladišta u Kini, iako mesto slanja može da varira u zavisnosti od trenutnog stanja zaliha.

Da. Šaljemo delove za industrijsku automatizaciju kupcima širom sveta. Troškovi i vreme isporuke zavise od odredišta, težine paketa, veličine proizvoda i lokalnih uvoznih zahteva.

Najčešće koristimo DHL, FedEx, UPS i druge međunarodne kurirske službe. Prevoznik se može izabrati u skladu sa odredištem, brzinom isporuke, veličinom pošiljke i zahtevima kupca.

Naši proizvodi uglavnom imaju garanciju od 12 meseci. Proizvodi koji ispunjavaju uslove mogu se takođe vratiti u okviru naše politike povraćaja novca u roku od 30 dana. Obratite se našem timu pre vraćanja bilo kog artikla da biste potvrdili važeće uslove i uputstva za povraćaj.

Products FAQs

Možda će vam se dopasti i