Woodward 5464-414 modul digitalnog senzora brzine, na stanju

18 na stanju
  • Manufacturer: Woodward
  • Product No.: 5464-414
  • Country of origin: Proizvedeno u SAD-u
  • Product Type: Modul digitalnog senzora brzine
  • Condition: Potpuno nov
  • Payment: T/T, Western Union
  • Weight: 0.8 kg
  • Dimensions: 30 cm x 20 cm x 25 cm
  • Shipping port: Sjamен
  • Warranty: 12 meseci
  • Opis
  • Reviews
  • Dostava i plaćanje

Pregled

Woodward 5464-414 je digitalni modul senzora brzine namenjen industrijskoj upotrebi. Pretvara mehaničku brzinu obrtanja u digitalni signal radi jednostavne obrade pomoću PLC uređaja ili drugih upravljačkih uređaja.

Ključne karakteristike i specifikacije

  • Digitalni izlaz: Obezbeđuje digitalni signal kompatibilan s većinom PLC i upravljačkih sistema.
  • Visoka preciznost: Obezbeđuje precizna merenja brzine visoke rezolucije.
  • Robusna konstrukcija: Održava pouzdan rad u zahtevnim industrijskim okruženjima i pri vibracijama.
  • Širok raspon radne temperature: Efikasno funkcioniše u širokom temperaturnom rasponu.
  • Prilagodljivost: Nudi različite opcije montaže i konfiguracije izlaza kako bi se prilagodio specifičnim potrebama.

Potencijalne primene

  • Kontrola brzine motora: Prati i kontroliše brzinu obrtanja motora.
  • Kontrola brzine generatora: Održava stabilnu izlaznu frekvenciju generatora.
  • Industrijska automatizacija: Integracija u procese koji zahtevaju precizno merenje brzine.

O nama

Vaša pitanja su naš prioritet: Bilo da su vam potrebna pojašnjenja ili imate pitanja, mi smo vaš pouzdani partner. Obratite nam se s poverenjem i očekujte brz odgovor.

Naše obećanje jednakih cena: Ako drugde pronađete sličnu ponudu po nižoj ceni, budite bez brige. Ili ćemo izjednačiti cenu ili premašiti vaša očekivanja dodatnim popustom.

Više od proizvoda: Rezervni delovi imaju ključnu ulogu i tu smo da vam pomognemo. Obavestite nas o svojim potrebama i pružićemo vam punu podršku.

Očekujemo vaš upit: Vaše interesovanje je svetionik našeg iščekivanja. Povežite se s nama putem:

E-pošta: sales6@5gplc.com Radno vreme: 24/7 Adresa: Br. 601, Hongwen Liuli, okrug Siming, Sijamen, Kina

Još Woodward proizvoda

Woodward 8200-226
Woodward 9907-167
Woodward 5464-658
Woodward 9907-028
Woodward 9907-164
Woodward 9907-827
Woodward 5466-352
Woodward 5501-381
Woodward 8200-177
Woodward 5466-1049
Woodward 5437-523
Woodward 8200-1205

Plaćanje: T/T, Western Union.

Luka otpreme: Siamen.

Rok isporuke: Obično 1–3 radna dana nakon potvrde uplate (u zavisnosti od zaliha).

Isporuka širom sveta: Šaljemo delove za industrijsku automatizaciju kupcima širom sveta. Troškovi prevoza se navode u vašem RFQ-u.

Česta pitanja (FAQ)

Najčešća pitanja o ponudama, isporuci, garanciji i povraćaju robe

Na stranici proizvoda kliknite na Zatražite ponudu i pošaljite nam broj dela, potrebnu količinu i zemlju odredišta. Naš prodajni tim će odgovoriti informacijama o trenutnoj dostupnosti, ceni i procenjenom roku isporuke.

Artikli koji su na stanju obično se pripremaju nakon uplate i potvrde porudžbine. Većina porudžbina šalje se iz našeg skladišta u Kini, iako mesto slanja može da varira u zavisnosti od trenutnog stanja zaliha.

Da. Šaljemo delove za industrijsku automatizaciju kupcima širom sveta. Troškovi i vreme isporuke zavise od odredišta, težine paketa, veličine proizvoda i lokalnih uvoznih zahteva.

Najčešće koristimo DHL, FedEx, UPS i druge međunarodne kurirske službe. Prevoznik se može izabrati u skladu sa odredištem, brzinom isporuke, veličinom pošiljke i zahtevima kupca.

Naši proizvodi uglavnom imaju garanciju od 12 meseci. Proizvodi koji ispunjavaju uslove mogu se takođe vratiti u okviru naše politike povraćaja novca u roku od 30 dana. Obratite se našem timu pre vraćanja bilo kog artikla da biste potvrdili važeće uslove i uputstva za povraćaj.

Products FAQs

Možda će vam se dopasti i