Pređi na informacije o proizvodu
1 od 1

Woodward 8405-009 električni aktuator ventila, potpuno nov, na stanju

12 na stanju
  • Manufacturer: Woodward
  • Product No.: 8405-009
  • Country of origin: Proizvedeno u SAD-u
  • Product Type: Električni aktuator ventila
  • Condition: Potpuno nov
  • Payment: T/T, Western Union
  • Weight: 0.98 kg
  • Dimensions: 144 mm x 72 mm x 122 mm
  • Shipping port: Sjamен
  • Warranty: 12 meseci
  • Opis
  • Reviews
  • Dostava i plaćanje

Pregled

Woodward 8405-009 je električni aktuator ventila. Pripada modelu PROACT 75 i omogućava preciznu kontrolu u različitim industrijskim procesima.

Ključne karakteristike i specifikacije

  • Brend: Woodward
  • Tip: Električni aktuator ventila
  • Radni pritisak: Do 75 psi
  • Napajanje: Obično 24 VDC
  • Izdržljivost: Projektovan za zahtevna industrijska okruženja
  • Pouzdanost: Obezbeđuje stabilne performanse
  • Kompatibilnost: Kompatibilan sa širokim spektrom ventila i sistema

Primene

  • Industrijska automatizacija: Koristi se u industrijskim procesima koji zahtevaju preciznu kontrolu ventila.
  • Kontrola procesa: Idealno za primene koje zahtevaju preciznu kontrolu protoka fluida.
  • Integracija sa OEM sistemima: Jednostavno se integriše u OEM sisteme za prilagođena rešenja.

O nama

Vaša pitanja su naš prioritet: Bilo da tražite pojašnjenja ili imate pitanja, mi smo vaš pouzdan partner. Slobodno nam se obratite i očekujte brz odgovor.

Naše obećanje o istim cenama: Ako drugde pronađete slične proizvode po nižim cenama, budite bez brige. Ili ćemo izjednačiti cenu ili premašiti vaša očekivanja dodatnim popustom.

Više od proizvoda: Rezervni delovi imaju ključnu ulogu i tu smo da vam pomognemo. Obavestite nas o svojim potrebama i pružićemo vam punu podršku.

Očekujemo vaš upit: Vaše interesovanje je svetionik našeg iščekivanja. Obratite nam se putem:

E-pošta: sales6@5gplc.com Radno vreme: 24/7 Adresa: br. 601, Hongwen Liuli, okrug Siming, Sjamena, Kina

Više proizvoda Woodward

Woodward 8200-226
Woodward 9907-167
Woodward 5464-658
Woodward 9907-028
Woodward 9907-164
Woodward 9907-827
Woodward 5466-352
Woodward 5501-381
Woodward 8200-177
Woodward 5466-1049
Woodward 5437-523
Woodward 8200-1205

Plaćanje: T/T, Western Union.

Luka otpreme: Siamen.

Rok isporuke: Obično 1–3 radna dana nakon potvrde uplate (u zavisnosti od zaliha).

Isporuka širom sveta: Šaljemo delove za industrijsku automatizaciju kupcima širom sveta. Troškovi prevoza se navode u vašem RFQ-u.

Česta pitanja (FAQ)

Najčešća pitanja o ponudama, isporuci, garanciji i povraćaju robe

Na stranici proizvoda kliknite na Zatražite ponudu i pošaljite nam broj dela, potrebnu količinu i zemlju odredišta. Naš prodajni tim će odgovoriti informacijama o trenutnoj dostupnosti, ceni i procenjenom roku isporuke.

Artikli koji su na stanju obično se pripremaju nakon uplate i potvrde porudžbine. Većina porudžbina šalje se iz našeg skladišta u Kini, iako mesto slanja može da varira u zavisnosti od trenutnog stanja zaliha.

Da. Šaljemo delove za industrijsku automatizaciju kupcima širom sveta. Troškovi i vreme isporuke zavise od odredišta, težine paketa, veličine proizvoda i lokalnih uvoznih zahteva.

Najčešće koristimo DHL, FedEx, UPS i druge međunarodne kurirske službe. Prevoznik se može izabrati u skladu sa odredištem, brzinom isporuke, veličinom pošiljke i zahtevima kupca.

Naši proizvodi uglavnom imaju garanciju od 12 meseci. Proizvodi koji ispunjavaju uslove mogu se takođe vratiti u okviru naše politike povraćaja novca u roku od 30 dana. Obratite se našem timu pre vraćanja bilo kog artikla da biste potvrdili važeće uslove i uputstva za povraćaj.

Products FAQs

Možda će vam se dopasti i