Pređi na informacije o proizvodu
1 od 3

Woodward 8406-113 upravljački paket motora i generatora

Mala količina na zalihama: preostalo 10
  • Manufacturer: Woodward
  • Product No.: 8406-113
  • Country of origin: Proizvedeno u SAD-u
  • Product Type: Upravljački paket motora i generatora
  • Condition: Potpuno nov
  • Payment: T/T, Western Union
  • Weight: 1.0 kg
  • Dimensions: 229mm x 178mm x 45mm
  • Shipping port: Sjamен
  • Warranty: 12 meseci
  • Opis
  • Reviews
  • Dostava i plaćanje

Pregled

Woodward 8406-113 je svestrani paket za upravljanje generatorom motora, namenjen primenama deljenja opterećenja (LS). Kao deo Woodward EGCP-3 serije, pruža robusno i pouzdano rešenje za različita industrijska okruženja.

Ključne funkcije i prednosti

  • Digitalni kontrolni interfejs: Obuhvata jednostavan digitalni interfejs sa dva LCD ekrana sa pozadinskim osvetljenjem za jednostavno praćenje i podešavanje parametara.
  • Sveobuhvatan nadzor: Pruža ažuriranja statusa u realnom vremenu, sa osam redova statusnih poruka i prilagodljivim evidencijama alarma.
  • Upravljanje sekvencom pokretanja/zaustavljanja motora: Obezbeđuje efikasne sekvence pokretanja i zaustavljanja motora, poboljšavajući ukupnu operativnu efikasnost.
  • ServLink komunikacija: Omogućava naprednu konfiguraciju i nadzor putem Woodward softvera Watch Window.
  • Robusna konstrukcija: Napravljena da izdrži zahtevna industrijska okruženja, uz garantovanu dugoročnu pouzdanost.

Tehničke specifikacije

  • Model: EGCP-3 8406-113
  • Serija: Paket za upravljanje generatorom motora, deljenje opterećenja
  • Ulazni napon: 18–32 V DC
  • Radna temperatura: -20 do +70 °C
  • Ekran: Dva LCD ekrana sa pozadinskim osvetljenjem
  • Komunikacija: Serijska veza ServLink

Primene

Woodward 8406-113 se intenzivno koristi u:

  • Proizvodnja električne energije: Upravlja radom više generatora koji rade paralelno.
  • Industrijski procesi: Upravlja motorima koji pokreću pumpe, kompresore i druge mašine.
  • Pomorske primene: Reguliše pogonske motore i pomoćne sisteme.

O nama

Vaša pitanja su naš prioritet: Bilo da tražite pojašnjenja ili imate pitanja, mi smo vaš posvećeni partner. Obratite nam se s poverenjem i očekujte brz odgovor.

Naše obećanje jednakosti cena: Ako drugde pronađete sličnu ponudu po nižoj ceni, budite bez brige. Ili ćemo izjednačiti cenu ili premašiti vaša očekivanja dodatnim popustom.

Više od proizvoda: Rezervni delovi imaju ključnu ulogu, a mi smo ovde da pomognemo. Obavestite nas o svojim potrebama i pružićemo vam punu podršku.

Očekujemo vaš upit: Vaše interesovanje je svetionik našeg iščekivanja. Povežite se s nama putem:

E-pošta: sales6@5gplc.com Radno vreme: 24/7 Adresa: br. 601, Hongwen Liuli, okrug Siming, Sjamеn, Kina

Više proizvoda Woodward

Woodward 8200-226
Woodward 9907-167
Woodward 5464-658
Woodward 9907-028
Woodward 9907-164
Woodward 9907-827
Woodward 5466-352
Woodward 5501-381
Woodward 8200-177
Woodward 5466-1049
Woodward 5437-523
Woodward 8200-1205

Plaćanje: T/T, Western Union.

Luka otpreme: Siamen.

Rok isporuke: Obično 1–3 radna dana nakon potvrde uplate (u zavisnosti od zaliha).

Isporuka širom sveta: Šaljemo delove za industrijsku automatizaciju kupcima širom sveta. Troškovi prevoza se navode u vašem RFQ-u.

Česta pitanja (FAQ)

Najčešća pitanja o ponudama, isporuci, garanciji i povraćaju robe

Na stranici proizvoda kliknite na Zatražite ponudu i pošaljite nam broj dela, potrebnu količinu i zemlju odredišta. Naš prodajni tim će odgovoriti informacijama o trenutnoj dostupnosti, ceni i procenjenom roku isporuke.

Artikli koji su na stanju obično se pripremaju nakon uplate i potvrde porudžbine. Većina porudžbina šalje se iz našeg skladišta u Kini, iako mesto slanja može da varira u zavisnosti od trenutnog stanja zaliha.

Da. Šaljemo delove za industrijsku automatizaciju kupcima širom sveta. Troškovi i vreme isporuke zavise od odredišta, težine paketa, veličine proizvoda i lokalnih uvoznih zahteva.

Najčešće koristimo DHL, FedEx, UPS i druge međunarodne kurirske službe. Prevoznik se može izabrati u skladu sa odredištem, brzinom isporuke, veličinom pošiljke i zahtevima kupca.

Naši proizvodi uglavnom imaju garanciju od 12 meseci. Proizvodi koji ispunjavaju uslove mogu se takođe vratiti u okviru naše politike povraćaja novca u roku od 30 dana. Obratite se našem timu pre vraćanja bilo kog artikla da biste potvrdili važeće uslove i uputstva za povraćaj.

Products FAQs

Možda će vam se dopasti i